Pozostałe Pozostałe

Planet Baltic SUP Race 2022

  • Data rozpoczęcia:
    5 SIERPNIA 2022 08:00
  • Data zakończenia:
    7 SIERPNIA 2022 15:00

Zapraszamy w dniach 05-07.08.2022 r. na Planet Baltic Sup Race - regaty Stand Up Paddle, które odbędzie się na plaży Centralnej.
W tym roku proponujemy Wam kategorię PROAm (Panie / Panowie). Wracamy do wyścigów w kategorii amatorskiej (sobota 6 sierpnia) oraz wprowadzamy kategorię młodzieżową.

Jako pierwsze polskie regaty SUP otrzymaliśmy wpis do SUP World Ranking 2020. W tym roku ponownie spotkamy się na Plaży Centralnej w Kołobrzegu. Zaczniemy w piątek oficjalnym treningiem. Sobota i niedziela pełne sportowych emocji. Trasy wyścigów przygotowane będą w oparciu o światowe standardy.

Dla kibiców przygotowujemy także SUP(er) Atrakcje - wyścigi, konkursy i kilka innych fantastycznych niespodzianek, kilka metrów od linii startu.

W trakcie V edycji PBSR zorganizujemy także SUP korepetycje i testy sprzętu. Bądźcie z nami. Zapraszamy do wzięcia udziału w niesamowitej przygodzie jaką daje Planet Baltic SUP Race.

 

RODO
Zmiany w przepisach dotyczących ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy poinformowac o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało.
Dowiedz się więcej
ZAMKNIJ x