Pozostałe Pozostałe

Spotkanie z psycholożką, autorką książki „Czuła Przewodniczka” Natalią de Barbaro

  • Data rozpoczęcia:
    23 LISTOPADA 17:00
  • Data zakończenia:
    23 LISTOPADA 20:00

Zapraszamy na spotkanie z psycholożką, autorką książki „Czuła Przewodniczka” Natalią de Barbaro, które odbędzie się 23.11.2023 (czwartek) o godzinie 17:00 w Bibliotece Ogrody na ul. Żółkiewskiego 6 

NATALIA DE BARBARO - psycholożka, terapeutka, trenerka umiejętności społecznych, felietonistka „Wysokich obcasów” i miesięcznika psychologicznego „Charaktery”. Prowadzi autorskie warsztaty dla kobiet Własny Pokój, Dzikie Dziewczynki oraz Czułe Struny. Autorka książek „Czuła Przewodniczka. Kobieca droga do siebie”, „Przędza” oraz zbioru wierszy „Krwawnik, mniszek, ułudka". Laureatka wielu nagród.   

Jej książka „Czuła Przewodniczka” wydana pod koniec lutego 2021 r. została bestsellerem roku EMPIK w kategorii „Rozwój Osobisty”. Została napisana na bazie doświadczeń autorki w pracy terapeutycznej z kobietami. Adresowana jest do wszystkich kobiet, które pragną żyć w zgodzie z własnymi potrzebami i marzeniami. Natalia de Barbaro pokazuje w niej, jak zmienić swoje życie na lepsze i nauczyć się czerpania satysfakcji ze zwyczajnej, jak mogłoby się zdawać, codzienności.

W 2006 roku była głównym strategiem w kampanii prezydenckiej Donalda Tuska. Bazując na tych doświadczeniach, stworzyła książkę „Dojść do głosu. Radykalnie praktyczny przewodnik po kampanii wyborczej”, skierowaną przede wszystkim do osób, które zawodowo zajmują się polityką.

Bezpłatne wejściówki dostępne w Bibliotece Ogrody oraz Czytelni Prasy - ul. Frankowskiego 3, od 10.11.2023.

 

 

RODO
Zmiany w przepisach dotyczących ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy poinformowac o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało.
Dowiedz się więcej
ZAMKNIJ x