Otwarcie Jarmarku Bożonarodzeniowego

Regionalne Centrum Kultury serdecznie zaprasza na otwarcie Jarmarku Bożonarodzeniowego, który w tym roku odbędzie się na Skwerze Pionierów.

W poniedziałek 6 grudnia o godz.16:20 Prezydent Miasta Pani Anna Mieczkowska oficjalnie przywita Świętego Mikołaja w Kołobrzegu i przekaże symboliczną władzę nad Jarmarkiem.

W tym roku organizatorzy przygotowali bogaty program artystyczny i wiele atrakcji dla dzieci. Pierwszego dnia Jarmarku w domku Świętego Mikołaja o godz. 18:00 odbędą się warsztaty plastyczne z tworzenia kartek świątecznych.

Od godz.16:30 zapraszamy na występ kołobrzeskich artystów, którzy specjalnie na ten dzień przygotowali wspaniały pokaz taneczno-wokalny. Za scenie Jarmarku zaprezentują się : Studio Wokalne Mayol, Zespół Piosenki i Tańca TIRLITONKI, Szkoła Tańca VSDS, Stowarzyszenie Artystyczno Taneczno Sportowe Zaja, Szkoła Tańca Top Toys oraz Klub Tańca Sportowego Amber.

Do zobaczenia!  

Zdjęcia

Aplikacja mobilna

Kołobrzeg RE:GENERACJA

Zwiedzaj miasto wygodniej.

Aplikacja mobilna
RODO
Zmiany w przepisach dotyczących ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy poinformowac o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało.
Dowiedz się więcej
ZAMKNIJ x